طراحی وب سایت

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four

طراحی وب سایت

طراحی انواع وب سایت های شخصی ، فردی ، فروشگاهی

شرکت طراحی سایت پاسارگاد

شرکت پاسارگاد با تیم حرفه ای خود ، وب سایت سفارشی و مطابق سلیقه و نیاز کارفرما طراحی و اجرا می نماید و با ارائه اصول سئو براساس استانداردهای روز باعث افزایش بازدید سایت شما خواهد شد.

ضرورت طراحی سایت

با فراگیری اینترنت ، طراحی وب سایت برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ یک ضرورت به حساب می آید. امروزه افراد برای صرفه جویی در وقت و هزینه های رفت و آمد خرید اینترنتی را انتخاب می کنند.

طراحی وب سایت
https://atlas-seo.ir/wp-content/uploads/2020/01/why-choose-img1-1.png

مزایای طراحی سایت برای کسب و کار شما

 • جذب مشتریان بیشتر

  افراد امروزه اولین جایی که برای یافتن خدمات و یا کالاهای مورد نیاز خود می روند ، اینترنت است. اگر در اینترنت شما را یافت نکنند ، رقبای شما را در آنجا خواهند یافت و شما تعداد زیادی مشتری هوشمند را از دست خواهید داد.

 • افزایش اعتبار و برند سازی

  با طراحی وب سایت می توانید در بستر ایجاد شده به هزاران مشتری کالا یا خدمات خود را بفروشید و اعتماد آن ها را جلب کنید و مشهور و صاحب اعتبار شوید.

 • کاهش هزینه ها

  برای راه اندازی یک فروشگاه نیاز به هزینه های سنگینی از قبیل خرید یا اجاره مکان فروشگاه ، هزینه ملزومات و تجهیزات برای فروشگاه ، هزینه حقوق پرسنل و ... را باید متحمل شد، درصورتی که با طراحی وب سایتی حرفه ای و ارزان می توان این هزینه های سرسام آور را کاهش داد.

 • بازاریابی اینترنتی

  با طراحی و بهبود وب سایت خود با اجرای اصول استاندارد و به روز سئو به جای هزینه های بسیار زیاد تبلیغات و بازاریابی ، گوگل برای شما مشتری جذب می کند وکسب درآمد اینترنتی شما بالا می رود.

 • برقراری ارتباط بیشتر با مشتریان

  با دریافت اطلاعات مشتریان خود در هنگام خرید از وب سایت خود می توانید با آنها در ارتباط باشید و فروش ویژه و تخفیفات خود را به اطلاع آن ها برسانید. همچنین در بستر وب مشتریان نظرات و پیشنهادات و انتقادات خود را به راحتی بیان می کنند و می توانید از آن ها برای رشد و توسعه کسب و کار خود استفاده نمایید.

 • فروشگاهی بدون محدودیت زمانی

  با داشتن وب سایت می توانید 24 ساعته،7 روز هفته و در زمان تعطیلی فروشگاه کالا و یا خدمات خود را به صورت آنلاین به مشتریان خود عرضه نمایید. در شرایط کنونی کرونا و اعمال محدودیت ها و تعطیلی اجباری فروشگاه ها ، سایت شما ویترین مغازه شما می باشد که همیشه باز است و امکان خرید از آن برای همگان وجود دارد.

 • کسب درآمد های جانبی

  شما با طراحی وب سایت همگام با فروش کالا و خدمات خود و کسب اعتبار و شهرت می توانید قبول تبلیغات نمایید و از این راه درآمد بیشتری کسب کنید.