• ایران، تهران، تهرانپارس
  • تلفن تماس: 021-77056519

درباره ما

  • Home
  • درباره ما
Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four


درباره گروه طراحی پاسارگاد

مشاوره دقیق و صادقانه هدف ماست

امروزه با افزایش تعداد شرکت های طراحی سایت ، انتخاب یک شرکت مناسب برای بازاریابی موفق از طریق اینترنت بسیار مشکل شده است. متاسفانه شرکت های زیادی در این زمینه وجود دارند که با کمترین امکانات و هزینه زیاد برای مشتریان، وب سایت هایی را طراحی می کنند که مالک سایت، پس از مدتی سایت خود را رها کرده و احساس شکست می کند.
در مجموعه طراحی سایت گروه طراحی پاسارگاد، ما مشتریان زیادی را می بینیم که با داشتن وب سایت ، به شرکت مراجعه می کنند و تقاضای طراحی سایت مجدد دارند اما مشکل چیست؟
چه ملاک هایی را باید مشتریان عامه برای شناسایی مجموعه طراحی سایت خود در نظر بگیرند ؟
1- مهمترین و در واقع هدف اصلی هر مشتری از طراحی سایت، کسب مشتری یا مخاطب، اطلاع رسانی و یا نمایش پرستیژ سازمانی از این طریق می باشد. برای دستیابی به این هدف ابتدا می بایست مجموعه طراحی سایت به مشتری خود با توجه به نوع موضوعیت شغلی آن، مشاوره تجاری دهد و روش موفقیت و توسعه پله به پله (فازبندی پروژه) سایت را به وی ارائه دهد تا مشتری با توجه با اهداف مورد نظر خود، امکاناتی را که انتظار دارد را به درستی شناسایی کرده و آن ها را به طراحان سایت منتقل کند تا مجموعه، با آگاهی و تخصص و برنامه ریزی یک وب سایت بهینه و مفید را برای مشتری خود طراحی و برنامه نویسی کند.
2- خدمات پس از فروش و پشتیبانی شرکت را مورد بررسی قرار دهید. یک شرکت خوب پس از گرفتن کار و عقد قرار داد تا پایان کار مشتری را راضی نگه میدارد . شرکت طراحی سایت بایستی مرتبا سلامت سایت را مورد بررسی قرار دهد. یکی از خدمات گروه طراحی پاسارگاد، این می باشد که بعد از تحویل سایت با استفاده از ابزارهای وبمستر تولز گوگل سایت شمارا در موتور جستجوی گوگل ثبت مستقیم کرده و نقشه سایت شامل تمامی آدرس های صفحات وب و … را به گوگل معرفی می کند و در جهت افزایش رتبه سایت مشتری قدم های اصول بر می دارد.
3- قالب گرافیکی سایت ها ابتدا می بایست تا جای ممکن منحصر بفرد باشد ونباید ظاهر کپی برداری شده ای را در ذهن مشتری تداعی کند، همچنین می بایست هم با کاربرد مورد نظر تناسب داشته باشد و هم به گونه ای طراحی شود که دربرگیرنده اصول علم گرافیک و روانشناسی باشد. در این صورت وب سایت طراحی شده علاوه بر این که نشانگر پرستیژ سازمانی مجموعه مشتری خواهد بود، اعتماد سازی مخاطب نسبت به مجموعه مربوطه را نیز در بر خواهد داشت.
4- قیمت مناسب تر نسبت به مجموعه های صاحب نام و کیفیت مشابه با آن ها.
یکی از ملاک های اصلی هر مشتری قیمت می باشد و یکی از علل اصلی مراجعه مشتریان به مجموعه گروه طراحی پاسارگاد، قیمت مناسب در کنار کیفیت مناسب و خدمات پشتیبانی فنی یکساله رایگان می باشد که به مشتریان ارائه می شود. به صورتی که سایت های مشابه طراحی شده گروه طراحی پاسارگاد در مجموعه های صاحب نام حداقل با دو تا سه برابر قیمت این مجموعه، به مشتریان ارائه می شود.
جمع بندی : با توجه به مطالعه متن بالا متوجه می شویم که فعالیت یک مجموعه طراحی وب سایت فراتر از فعالیت صرف طراحی وب سایت می باشد، و خدمات مشاوره تجاری، تدوین پلن زمان بندی پروژه و موارد بسیار دیگری را مقتضی با هر پروژه در بر می گیرد که همه این موارد در مجموعه گروه طراحی پاسارگاد توسط کارشناسان نرم افزار و بازرگانی صورت میگیرد.
www.pasargadgroup.net